KONST / Litografier / Grafiskt blad 13988013
nr 1398 8013
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Levels". Signerad, numrerad 8/50, oramat löst blad, 60x45 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:35:16